Vezeték nélküli időjárásjelző állomás, Eurochron EFWS 2900
Gyártó: Eurochron
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Eurochron EFWS 2900 Vezeték nélküli időjárásjelző állomás Előrejelzés 12 - 24 órás Az EFWS 2900 rádióállomásSzínes kijelző mutatja az összes értéket egyszerreWLAN-ra alkalmasA mért értékek m...
Termékazonosító: 404438
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 62 990 Ft/db)
62 990 Ft
Eurochron
EFWS 2900
Vezeték nélküli időjárásjelző állomás
Előrejelzés 12 - 24 órás
Az EFWS 2900 rádióállomás
Színes kijelző mutatja az összes értéket egyszerre
WLAN-ra alkalmas
A mért értékek mobil leolvasása alkalmazáson keresztül
A vezeték nélküli külső érzékelővel a legpontosabban kaphatja meg a hőmérséklet és légnedvesség időjárás adatokat. És mindezt körülményes vezetékezés nélkül. A bázisállomás is rendelkezik hőmérséklet- és légnyomás érzékelővel és áttekinthetően, színesen mutatja Önnek az összes releváns adatot. Minden egyes nap mért minimális és maximális adatait rögzíti. Az időjárásjelző állomás 12 -24 órára előre kiszámítja az időjárás előrejelzést és riasztást ad ki. Bizonyos előre meghatározott mérési értékek felfelé vagy lefelé túllépésénél látható és hallható figyelmeztető jelzéseket bocsát ki. A dátumot valamint a pontos óraidőt az internetről automatikusan aktualizálja. Az alkalmazáshoz való hozzáférés lehetővé teszi az aktuális mért értékek kényelmes olvasását az okostelefonon vagy táblagépen található alkalmazáson keresztül.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Idő · Dátum · MIN / MAX a beltéri / kültéri hőmérséklethez és a beltéri / kültéri levegő páratartalmához · Kijelző a légnyomás előzményeihez · Riasztás (bizonyos beállítható határértékeket meghaladó vagy alá eső) · Felébresztés ismétlése · Automatikus nyári / téli időszámítás · Az meteorológiai állomás működtetése elemekkel vagy dugaszolt tápegységgel · A kültéri érzékelő működtetése elemek vagy beépített napelem segítségével
Technical specifications:
Bázisállomás tápellátás: 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele),Tápegység (vele szállítjuk) · Előrejelzés: 12 - 24 órás · Funkciók: Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Kültéri légnedvesség,Kültéri hőmérséklet,Időjárás előrejelzés,Windchill,Olvadáspont,Légnyomás,Színes kijelző,Max./min. értékek,WLAN-/WiFi hozzáférés · Házszín: Fekete · Időjárásjelző állomás jellemzők: #####mit Touch-Screen-Display · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -40ºC ... +60 ºC °C · Külső páratartalom mérési tartomány: 10 - 99 % rF · Max. hatótáv (szabad területen): 100 m · Méret (bázisállomás): 190 x 120 x 20 mm · Méret (érzékelő): 240 x 170 mm · Mérési tartomány (csapadék): 0 - 9999.9 mm · Számlap/kijelző szín: Zöldes szürke · Súly (állomás): 240 g · Átviteli jel: Rádiójeles · Érzékelő tápellátás: Napelem,2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele)
Package contents:
Külső érzékelővel · Szélzászló · Szélsebesség érzékelő · Esőfelfogó tölcsér · Árboc tartó szerelési anyaggal · hálózati tápegység
| Méret (bázisállomás) | 190 x 120 x 20 mm |
|---|---|
| Méret (érzékelő) | 240 x 170 mm |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Kültéri légnedvesség |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Időjárás előrejelzés |
| Funkciók | Windchill |
| Funkciók | Olvadáspont |
| Funkciók | Légnyomás |
| Funkciók | Színes kijelző |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Funkciók | WLAN-/WiFi hozzáférés |
| Súly (állomás) | 240 g |
| Külső páratartalom | 10 - 99 % rF |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -40...+60 °C |
| Csapadék | 0 - 9999,9 mm |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 100 m |
| Érzékelő tápellátás | Napelem |
| Érzékelő tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | Tápegység (vele szállítjuk) |
| Átviteli jel | Rádiójeles |
| Előrejelzés | 12 - 24 órás |
| Számlap/kijelző szín | Zöldes szürke |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Jellemzők | Érintőképernyős kijelzővel |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 404438 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurochron |
| Cikkszám | 1508025 |
| Súly | 2.208 kg |
| Vonalkód | 4016139145105 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.