Vezeték nélküli digitális időjárásjelző állomás, 12-24 órás előrejelzés, Eurochron EFWS S250
Gyártó: Eurochron
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurochron EFWS S250 Vezeték nélküli időjárásjelző állomás Előrejelzés 12 - 24 órás Érzékelők száma (max.) 1Rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás EFWS S250Színes kijelző mutatja az összes értéket...
Termékazonosító: 380357
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
Eurochron
EFWS S250
Vezeték nélküli időjárásjelző állomás
Előrejelzés 12 - 24 órás
Érzékelők száma (max.) 1
Rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás EFWS S250
Színes kijelző mutatja az összes értéket egyszerre
Vezeték nélküli kültéri hőmérséklet- és légnedvesség érzékelő
Időjárás előrejelzés, trend jelzés és min./max. tárolás
RCC - rádiójel vezérlésű óra a dátum kijelzésével és riasztás funkcióval
A Sygonix WFWS S250 rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomással minden időjárás adatot egy pillantással tekinthet meg. A vezeték nélküli külső érzékelővel a legpontosabban kaphatja meg a hőmérséklet és légnedvesség időjárás adatokat. És mindezt körülményes vezetékezés nélkül. A bázisállomás is rendelkezik hőmérséklet- és légnyomás érzékelővel és áttekinthetően, színesen mutatja Önnek az összes releváns adatot. Továbbá a bázisállomás jegyzi a napi minimális és maximális adatokat és egy időjárás előrejelzést készít a következő 12 - 24 órára, valamint beépített riasztással is rendelkezik. Dátumkijelzés, és az RCC rádiójeles vezérlésnek köszönhetően pontos óra teszi teljessé a csomagot és teszi az EFW250-t egy sokoldalú és precíz időjárásjelző állomássá.
A műszaki adatok részletesen:
Kijelzés:
Naptár
Idő (rádiójeles, RCC-n keresztül)
Ébresztési Idő szunnyadás funkcióval
Beltéri hőmérséklet
Kültéri hőmérsékletnek
Légnedvesség
Vezeték nélküli kültéri hőmérséklet-légnedvesség érzékelő trend kijelzéssel
Légnyomásmérés trend jelzéssel
színes kijelző
Kültéri harmatpont
Min./max. értékek tárolása
Kültéri mérés:
Átviteli hatótáv szabad téren: 100 m max. .
Hőmérséklet tartomány: -40 ° C ... + 60 ° C (kijelzés OFL a kültéren)
Felbontás 0,1 ºC
Rel. páratartalom-mérési tartomány: 10% - 99%
Légnedvesség pontosság: +/- 5% 0 - 45 ° C alatt
Mérési időköz a hőmérséklet-légnedvesség érzékelőnél: = 48 mp
Vízállóság: IPX3
Max. áram az érzékelőn: üzem 45mA és készenlét 30µA
Beltéri mérés:
Mérési intervallum: 60 mp
Beltéri hőmérséklet tartomány: -9,9 ° C ... + 60 ° C
Felbontás 0,1 ºC
Rel. légnedvesség mérési tartomány: 10% ... 99%, pontosság: 1%
Légnyomás mérési tartomány: 300hPa - 1100hPa
Pontosság: 0,1h Pa / ± 3 hpa (csak 700 ... 1100hpa között garantálva)- mérési időköz: 60 mp
Vezeték nélküli átvitel:
Átviteli frekvencia: 868 MHz
Adóteljesítmény: kisebb mint 20 mW
Maximális hatótáv: 100 méter
Tápáramellátás:
Bázisállomás: 6V 0,5 A DC-adapter (vele szállítjuk)
vagy 3 db AAA 1.5V LR6 alkáli elem (nem szállítjuk vele)
Kültéri érzékelő: 2 db AA 1,5V LR03 alkáli elem (nem szállítjuk vele)
Elem élettartam kb. 12 hónap
Méretek:
Vevő: méret: 162 x 24 x 84 mm , súly: 180 g
Érzékelő méret: 122 x 40 x 18 mm, súly: 50 g
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Bázisállomás tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Előrejelzés: 12 - 24 órás · Funkciók: Színes kijelző,Időjárás előrejelzés,Kültéri légnedvesség,Beltéri légnedvesség,Kültéri hőmérséklet,Beltéri hőmérséklet,Légnyomás,Max./min. értékek,Dátum,Hét napjainak jelzése · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -40 - 60 °C · Külső páratartalom mérési tartomány: 10% - 99 % · Légnyomás mérési tartomány: 300 - 1100 hPa · Max. hatótáv (szabad területen): 100 m · Méret (bázisállomás): 162 x 24 x 84 mm · Méret (érzékelő): 122 x 40 x 18 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -9,9 - +60 °C · Mérési tartomány (légnedvesség): 10% - 99 % · Riasztási idők: 1 · Számlap/kijelző szín: Zöldes szürke · Súly (adó): 50 g · Súly (állomás): 180 g · Átviteli jel: 868 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 6 V,3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Érzékelők száma (max.): 1
Package contents:
Bázisállomás,Külső érzékelő,6 V-os dugasz adapter,Használati útmutató.
| Méret (bázisállomás) | 162 x 24 x 84 mm |
|---|---|
| Méret (érzékelő) | 122 x 40 x 18 mm |
| Riasztási idők | 1 |
| Érzékelők száma (max.) | 1 |
| Funkciók | Színes kijelző |
| Funkciók | Időjárás előrejelzés |
| Funkciók | Kültéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Légnyomás |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Hét napjainak jelzése |
| Súly (adó) | 50 g |
| Súly (állomás) | 180 g |
| Külső páratartalom | 10% ... 99 % |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -40 ... +60 °C |
| Beltéri légnedvesség | 10% ... 99 % |
| Belső hőmérséklet | -9,9 ... +60 °C |
| Légnyomás | 300 ... 1100 hPa |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 100 m |
| Érzékelő tápellátás | 6 V |
| Érzékelő tápellátás | 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Átviteli jel | 868 Mhz rádiójel |
| Előrejelzés | 12 - 24 órás |
| Számlap/kijelző szín | Zöldes szürke |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 380357 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurochron |
| Cikkszám | 1497003 |
| Súly | 604 g |
| Vonalkód | 4016139137766 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Kiváló termék. Esztétikus Színes. Minden szögből jól látható. Nagyon rövid idő alatt érkezett meg.
majeczkimiklos –