Szivargyújtó aljzatok, dugók
Eufab 16548 Mini USB töltőadapter Terhelhetőség max.: 1 A Alkalmas univerzális
Gyártó: Eufab
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eufab 16548 Mini USB töltőadapter Terhelhetőség max.: 1 A Alkalmas univerzális
Termékazonosító: 958641
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
| Csatlakozó | Szivargyújtó csatlakozó dugó |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V-ról 5 V-ra |
| Üzemi feszültség | 24 V-ról 5 V-ra |
| Terhelhetőség max. | 1 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 6 x 3 x 3 cm |
| Magasság | 3 cm |
| Hossz | 6 cm |
| Szélesség | 3 cm |
| Alkalmas | univerzális |
| Termékazonosító | 958641 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eufab |
| Cikkszám | 1225397 |
| Súly | 29.5 g |
Az autójában kényelmesen és biztonságosan használhatók az elektronikus eszközök? A szivargyújtó aljzatok és dugók segítségével könnyedén megoldható! Válogasson a ProCar, IWH, BAAS, HP Autozubehör és TRU COMPONENTS márkák széles választékából. Szívárgüjtó dugók 12V/24V-os gépkocsi csatlakozókhoz, védősapkák szivargyújtó aljzatokhoz, beépíthető, vízálló szivargyújtó aljzatok és még sok más terméket találhat a kínálatunkban.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.