Szivargyújtó aljzatok, dugók
Eufab 16559 12V / 10A hosszabbító kábel, hossza 2,5 m Terhelhetőség max.: 10 A
Gyártó: Eufab
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eufab 16559 12V / 10A hosszabbító kábel, hossza 2,5 m Terhelhetőség max.: 10 A
Termékazonosító: 958638
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 590 Ft/db)
6 590 Ft
| Kivitel | Hosszabbítókábel |
|---|---|
| Csatlakozó | Szivargyújtó csatlakozó dugó |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Terhelhetőség max. | 10 A |
| Hossz | 2.5 m |
| Csatlakozó A | Szivargyújtó dugó |
| Kimenet | Csatlakozó aljzat |
| Termékazonosító | 958638 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eufab |
| Cikkszám | 1225385 |
| Súly | 148 g |
Az autójában kényelmesen és biztonságosan használhatók az elektronikus eszközök? A szivargyújtó aljzatok és dugók segítségével könnyedén megoldható! Válogasson a ProCar, IWH, BAAS, HP Autozubehör és TRU COMPONENTS márkák széles választékából. Szívárgüjtó dugók 12V/24V-os gépkocsi csatlakozókhoz, védősapkák szivargyújtó aljzatokhoz, beépíthető, vízálló szivargyújtó aljzatok és még sok más terméket találhat a kínálatunkban.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.