Tó szivattyú, kisfeszültségű 0,7 - 0,9 m, 240 - 330 l/óra, 6...9 V/DC, Esotec Palermo 101756
Gyártó: Esotec
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Tó szivattyú, kisfeszültségű, PalermoMax. szállítási magasság 0,9 mMax. szállítási teljesítmény 330 l/óraKefementes motorJó minőségű szivattyú, kerti tavacskához, vagy kis vízköpők ellátásához alkalmas. Merülőszivattyúként van...
Termékazonosító: 32134
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
Max. szállítási magasság 0,9 m
Max. szállítási teljesítmény 330 l/óra
Kefementes motor
Jó minőségű szivattyú, kerti tavacskához, vagy kis vízköpők ellátásához alkalmas. Merülőszivattyúként van a vízszivattyú kivitelezve és csekély kopású elektronikus hajtása van. A mellékelt állócsövekkel és fúvóka készlettel 4 különböző szórásképet lehet létrehozni. A szivattyú szállítási teljesítménye beállítható. Napelemes modulról, DC adapterről vagy akkuról működtethető.
Jellemzők:
Szárazon futás és- túlterhelés elleni védelemmel.
Műszaki adatok:
Kábelhossz: 5 m · Méret, hossz: 72 mm · Méret, magasság: 50 mm · Méret, szélesség: 48 mm · Szállítási magasság: 0.9 m · Szállítási mennyiség: 330 l/óra · Súly: 270 g · Termék típus: Napelemes szivattyú, önállóan · Üzemi feszültség: 6 V/DC,9 V/DC
Szállítás tartalma:
Merülőszivattyú 5 m csatlakozó vezetékkel · Állócső és fúvóka készlet · Használati útmutató.
Figyelem:
A szivattyút a fagytól védeni kell, télen ne használja!
| Üzemi feszültség | 6 V/DC |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 9 V/DC |
| Szállítási magasság | 0.9 m |
| Szállítási mennyiség | 330 l/óra |
| Kábelhossz | 5.00 m |
| Méret | (H x Sz x Ma) 72 x 48 x 50 mm |
| Hossz | 72 mm |
| Szélesség | 48 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 270 g |
| Szállítási magasság | 0,7 - 0,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 240 - 330 l/óra |
| Üzemi feszültség | 6...9 V/DC |
| Termék típus | Napelemes szivattyú, önállóan |
| Termékazonosító | 32134 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Esotec |
| Cikkszám | 551129 |
| Súly | 399 g |
| Vonalkód | 4260057861429 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.