Finombiztosítékok
ESKA 558.002 558002 Nagy feszültségű biztosíték (Ø x H) 8 mm x 85 mm 0.032 A 3000 V Tartalom 1 db
Gyártó: ESKA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ESKA 558.002 558002 Nagy feszültségű biztosíték (Ø x H) 8 mm x 85 mm 0.032 A 3000 V Tartalom 1 db
Termékazonosító: 618688
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
| Névleges feszültség | 3000 V |
|---|---|
| Névleges áram | 0.032 A |
| 32 mA | |
| Biztosíték felépítés | Átlátszó üvegcső |
| Hossz | 85 mm |
| Átmérő | 8 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x H) 8 mm x 85 mm |
| Gyártói szám | 558002 |
| Termék típus | Nagy feszültségű biztosíték |
| Termékazonosító | 618688 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ESKA |
| Cikkszám | 536968 |
| Súly | 4.59 g |
| Vonalkód | 2050001432681 |
Finombiztosítékokat keres? Itt megtalálja a leggyakoribb típusokat, mint például a multiméterhez való biztosítékokat. Renowned márkák, mint a Littelfuse, Schurter és TRU COMPONENTS termékei között válogathat. A 6,3 x 32 mm-es, 500 mA-s Tru Components biztosíték vagy a Multiméter biztosíték (Ø x H) 6.3 mm x 25.4 mm 10 A 600 V TRU COMPONENTS FUSE F2 Tartalom 1 db példák a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.