Biztositéktartó fekvő 5x20mm ESKA 502.710
Gyártó: ESKA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Biztosítéktartók, 5 x 20 mmBajonett zárral és érintés elleni védelemmel.Műszaki adatok: Alkalmas: Finombiztosíték 5 x 20 mm · Biztosíték típus: Biztosíték tartó · Biztosítékok száma: 1 · Csatlakozó: Nyák · Gyártói szám: 502...
Termékazonosító: 30192
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 585 Ft/db)
585 Ft
Bajonett zárral és érintés elleni védelemmel.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Finombiztosíték 5 x 20 mm · Biztosíték típus: Biztosíték tartó · Biztosítékok száma: 1 · Csatlakozó: Nyák · Gyártói szám: 502.710 · Kivitel: Fekvő · Névleges feszültség: 250 V/AC · Névleges áram: 6.3 A · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Tartalom: 1 db
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
|---|---|
| Névleges áram | 6.3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 6.3 A |
| Csatlakozó | Nyák |
| Kivitel | Felszerelhető |
| Alkalmas | Finombiztosíték 5 x 20 mm |
| Biztosítékok száma | 1 |
| Kivitel | Fekvő |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 502.710 |
| Termék típus | Biztosíték tartó |
| Termékazonosító | 30192 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ESKA |
| Cikkszám | 533912 |
| Súly | 8 g |
| Vonalkód | 4016138047660 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.