Biztosíték, US autó 6,3X32 SFE 32 V/5 A
Gyártó: ESKA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Biztosítékok, üvegcsöves, 6,3 x 32 mm, US-autóMűszaki adatok: Biztosíték felépítés: Átlátszó üvegcső · Biztosíték típus: Üvegcsöves biztosíték · Gyártói szám: 14024 · Kioldási karakterisztika: Gyors -F- · Méret, hossz: 32 mm · Névl...
Termékazonosító: 28469
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 215 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
215 Ft
Műszaki adatok:
Biztosíték felépítés: Átlátszó üvegcső · Biztosíték típus: Üvegcsöves biztosíték · Gyártói szám: 14024 · Kioldási karakterisztika: Gyors -F- · Méret, hossz: 32 mm · Névleges feszültség: 32 V · Névleges áram: 5 A · Szabványok/Vizsgálati jelek: DIN 41576-1 EN 60068-2-20 · Tartalom: 1 db · Átmérő: 6.3 mm
| Névleges feszültség | 32 V |
|---|---|
| Névleges áram | 5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Kioldási karakterisztika | Gyors -F- |
| Biztosíték felépítés | Átlátszó üvegcső |
| Hossz | 32 mm |
| Átmérő | 6.3 mm |
| Engedélyek | DIN 41576-1 EN 60068-2-20 |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x H) 6.3 mm x 32 mm |
| Gyártói szám | 140024 |
| Névleges feszültség | 32 V |
| Termék típus | Üvegcsöves biztosíték |
| Termékazonosító | 28469 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ESKA |
| Cikkszám | 527619 |
| Súly | 1.5 g |
| Vonalkód | 2050000376740 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.