ESKA 508.000 508.000 Biztosíték tartó Kihúzó segéddel Alkalmas Finombiztosíték 5 x 20 mm 6.3 A 250 V 1 db
Gyártó: ESKA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ESKA 508.000 508.000 Biztosíték tartó Kihúzó segéddel Alkalmas Finombiztosíték 5 x 20 mm 6.3 A 250 V 1 db
Termékazonosító: 619079
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 315 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
315 Ft
| Jellemzők | Kihúzó segéddel |
|---|---|
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 6.3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 6.3 A |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó | Nyák |
| Anyag | Műanyag |
| Kivitel | Nyák szerelés |
| Alkalmas | Finombiztosíték 5 x 20 mm |
| Biztosítékok száma | 1 |
| RM | 23 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 508.000 |
| Termék típus | Biztosíték tartó |
| Termékazonosító | 619079 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ESKA |
| Cikkszám | 1367476 |
| Súly | 2.55 g |
| Vonalkód | 2050003324960 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.