Finombiztosítékok
ESKA 632.413 632.413 Multiméter biztosíték (Ø x H) 6.3 mm x 32 mm 0.4 A 1000 V Szupergyors -FF- Tartalom 1 db
Gyártó: ESKA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ESKA 632.413 632.413 Multiméter biztosíték (Ø x H) 6.3 mm x 32 mm 0.4 A 1000 V Szupergyors -FF- Tartalom 1 db
Termékazonosító: 615348
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
| Névleges feszültség | 1000 V |
|---|---|
| Névleges áram | 0.4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 400 mA |
| Kikapcsolás | 30 kA |
| Kioldási karakterisztika | Szupergyors -FF- |
| Biztosíték felépítés | Kerámiacső oltóanyaggal |
| Hossz | 32 mm |
| Átmérő | 6.3 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x H) 6.3 mm x 32 mm |
| Gyártói szám | 632.413 |
| Termék típus | Multiméter biztosíték |
| Termékazonosító | 615348 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ESKA |
| Cikkszám | 1359472 |
| Súly | 2.64 g |
| Vonalkód | 2050003082815 |
Finombiztosítékokat keres? Itt megtalálja a leggyakoribb típusokat, mint például a multiméterhez való biztosítékokat. Renowned márkák, mint a Littelfuse, Schurter és TRU COMPONENTS termékei között válogathat. A 6,3 x 32 mm-es, 500 mA-s Tru Components biztosíték vagy a Multiméter biztosíték (Ø x H) 6.3 mm x 25.4 mm 10 A 600 V TRU COMPONENTS FUSE F2 Tartalom 1 db példák a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.