Mixerek | Gyümölcscentrifugák
ESGE M100 D Rúdmixer 120 W Fekete
Gyártó: ESGE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ESGE M100 D Rúdmixer 120 W Fekete
Termékazonosító: 931340
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
| Teljesítmény | 120 W |
|---|---|
| Kapcsolási fokozatok | 2 |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 350 mm |
| Hossz | 69 mm |
| Szélesség | 69 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Súly | 930 g |
| Termék típus | Rúdmixer |
| Termékazonosító | 931340 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ESGE |
| Cikkszám | 1013360 |
| Súly | 1.33 kg |
Friss gyümölcslé vagy sima smoothie? A Mixerek | Gyümölcscentrifugák kategóriában megtalálhatod az igényeidnek megfelelő készüléket! Bosch Haushalt, Princess, Tristar és arzum márkák széles választéka közül válogathatsz. Konyhai turmixgépek, kézi mixerek és gyümölcsprésesek is várnak rád, hogy a legfinomabb italokat elkészítsd.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.