Távcsövek
Eschenbach Távcső Arena D+ 8x32 B 32 mm Tetőélprizmás Fekete 4254832
Gyártó: Eschenbach
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eschenbach Távcső Arena D+ 8x32 B 32 mm Tetőélprizmás Fekete 4254832
Termékazonosító: 922447
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 77 990 Ft/db)
77 990 Ft
| Objektív Ø | 32 mm |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Súly | 550 g |
| Méret | (H x Sz x Ma) 128 x 125 x 50 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Hossz | 128 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Kivitel | Tetőélprizmás |
| Anyag (prizmák) | BaK-4 |
| Kilépő pupilla | 4 mm |
| Látómező 1000 m távolságból | 122 m |
| Geometrikus fényerő | 16 |
| Közeli pont | 3 m |
| Pupilla távolság | 58 - 74 mm |
| Betekintési távolság | 4 - 12 mm |
| Szürkületi faktor (max.) | 16 |
| Termék típus | Távcső |
| Termékazonosító | 922447 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eschenbach |
| Cikkszám | 860862 |
| Súly | 820 g |
A távcsövekkel felfedezheti az eget és a tájat! Válasszon a Danubia, Bresser Optik vagy National Geographic márkák széles választékából, és élvezze a lencsés zoom távcsövek, binokuláris távcsövek és hagyományos modellek adta lehetőségeket. A Renkforce Ruby 4127c5 és a Bresser Optik 16-63550 is kiváló választás lehet, ha egyedi igényeknek szeretne megfelelni.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.