Víz/olajhőmérő, Equus
Gyártó: Equus
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Víz-/olajhőmérőHűtőfolyadék és a motorolaj hőmérsékletének ellenőrzéséreMéréshatár: 60 - 160 °CÜzemi feszültség: 12 VDiszkrét kivitelA műszer a hűtőfolyadék, valamint a motorolaj hőmérsékletének ellenőrzésére szolgál. Így...
Termékazonosító: 54797
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 590 Ft/db)
9 590 Ft
Hűtőfolyadék és a motorolaj hőmérsékletének ellenőrzésére
Méréshatár: 60 - 160 °C
Üzemi feszültség: 12 V
Diszkrét kivitel
A műszer a hűtőfolyadék, valamint a motorolaj hőmérsékletének ellenőrzésére szolgál. Így nyomon követhető, mikor éri el a hűtő ill. kenőközeg az üzemi hőmérsékletet, ami a motor élettartama szempontjából fontos. Érzékelővel szállítjuk.
Jellemzők:
Beépítési Ø 52 mm · Kompletten érzékelővel · Menet 1/8 - 27 NPTF.
Műszaki adatok:
Megvilágítási szín: Sárga,Piros,Zöld · Szín: Fekete · Üzemi feszültség: 12 V
Figyelem:
Hozzávaló adapterek: 84 21 33 és 84 21 68 rendelési számokon találhatóak.
| Felbontás | 20 °C |
|---|---|
| Megvilágítási szín | Sárga |
| Megvilágítási szín | Piros |
| Megvilágítási szín | Zöld |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Beépítési átmérő | 52 mm |
| Szín | Fekete |
| Funckiók | Víz-/olajhőmérséklet kijelzés |
| Mérési tartomány | 60 - 160 °C |
| Mérési tartomány (max.) | 160 °C |
| Mérési tartomány (min.) | 60 °C |
| Sorozat | Normál |
| Kivitel | Standard |
| Felbontás | 20 °C |
| Mérési tartomány | 60 ... 160 °C |
| Termék típus | Gépjárműbe építhető műszer |
| Termékazonosító | 54797 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Equus |
| Cikkszám | 842109 |
| Súly | 156 g |
| Vonalkód | 4016138842104 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.