Olajnyomásmérő autóba Equus
Gyártó: Equus
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
OlajnyomásmérőDiszkrét kivitelA jó motort az állandó olajnyomás jellemzi, amit az indulás után nem sokkal elér. Ezzel a készülékkel az olajnyomást az indulás után és az utazás alatt folyamatosan ellenőrizni lehet. Így a motorolaj fogy...
Termékazonosító: 54795
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
Diszkrét kivitel
A jó motort az állandó olajnyomás jellemzi, amit az indulás után nem sokkal elér. Ezzel a készülékkel az olajnyomást az indulás után és az utazás alatt folyamatosan ellenőrizni lehet. Így a motorolaj fogyása illetve a motorhiba azonnal észlelhető.
Jellemzők:
Bépítési méret: Ø 52 mm · Kompletten érzékelővel · Menet 1/8 - 27 NPTF.
Műszaki adatok:
Beépítési Ø: 52 mm · Felbontás: 1 bar · Kivitel: Standard · Megvilágítási szín: Sárga,Piros,Zöld · Mérési tartomány: 0
| Felbontás | 1 bar |
|---|---|
| Megvilágítási szín | Sárga |
| Megvilágítási szín | Piros |
| Megvilágítási szín | Zöld |
| Üzemi feszültség | 12 V. |
| Beépítési átmérő | 52 mm |
| Szín | Fekete |
| Funckiók | Olajnyomás kijelző |
| Mérési tartomány | 0 - 7 bar |
| Mérési tartomány (max.) | 7 bar |
| Mérési tartomány (min.) | 0 bar |
| Sorozat | Normál |
| Kivitel | Standard |
| Felbontás | 1 bar |
| Mérési tartomány | 0 ... 7 bar |
| Termék típus | Gépjárműbe építhető műszer |
| Termékazonosító | 54795 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Equus |
| Cikkszám | 842095 |
| Súly | 282 g |
| Vonalkód | 4016138842098 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.