Beépíthető voltmérő 52 mm, Equus 842060
Gyártó: Equus
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beépíthető voltmérő 52 mm, Equus 842060Beépíthető voltmérő 52 mm, Equus 842060Diszkrét kivitelMegbízhatóan informálja a vezetőt a gépkocsi elektromos hálózatának állapotáról. Segítségével a változásokat azonnal érzékelni lehet...
Termékazonosító: 54785
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
Beépíthető voltmérő 52 mm, Equus 842060
Diszkrét kivitelMegbízhatóan informálja a vezetőt a gépkocsi elektromos hálózatának állapotáról. Segítségével a változásokat azonnal érzékelni lehet.
Jellemzők:
Beépítési Ø 52 mm.
Műszaki adatok:
Beépítési átmérő: 52 mm · Felbontás: 2 V · Funkciók (kiegészítő műszerek): Voltmérő · Gyártói szín: Fekete · Megvilágítási szín: Sárga,Piros,Zöld · Mérési tartomány (max.): 17 V · Mérési tartomány (min.): 9 V · Sorozat: Normál · Üzemi feszültség: 12 V
| Felbontás | 2 V |
|---|---|
| Megvilágítási szín | Sárga |
| Megvilágítási szín | Piros |
| Megvilágítási szín | Zöld |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Beépítési átmérő | 52 mm |
| Szín | Fekete |
| Funckiók | Voltmérő |
| Mérési tartomány | 9 - 17 V |
| Mérési tartomány (max.) | 17 V |
| Mérési tartomány (min.) | 9 V |
| Sorozat | Normál |
| Kivitel | Standard |
| Felbontás | 2 V |
| Mérési tartomány | 9 ... 17 V |
| Termék típus | Gépjárműbe építhető műszer |
| Termékazonosító | 54785 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Equus |
| Cikkszám | 842060 |
| Súly | 141 g |
| Vonalkód | 4016138842067 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Gyors pontos korrekt megbízható. Csak ajánlani tudom.
Karol09 –
Minden rendben ment, köszönöm a lehetőséget.
aciapu –