Fordulatszám szabályozók
EPH Elektronik DGS 24/03 M DC fordulatszám állító 3 A 24 V/DC
Gyártó: EPH Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EPH Elektronik DGS 24/03 M DC fordulatszám állító 3 A 24 V/DC
Termékazonosító: 868656
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 37 990 Ft/db)
37 990 Ft
| Gyártói szám | DGS 24/03 M |
|---|---|
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Horgonyáram (max.) | 3 A |
| Kivitel | 35 mm-es tartósínhez |
| Méret | (H x Sz x Ma) 40 x 40 x 25 mm |
| Hossz | 40 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Gyártói szám | 576b.03.0/4146 |
| Ütemfrekvencia | f < 20 kHz |
| Magasság | 25 mm |
| Kimeneti feszültség | 0 - 24 V / DC (az üzemi feszültségtől függően) |
| Kivitel | 35 mm-es tartósínhez |
| Üzemi feszültség | 10 - 36 V/DC |
| Termék típus | DC fordulatszám állító |
| Termékazonosító | 868656 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EPH Elektronik |
| Cikkszám | 430036 |
| Súly | 85 g |
| Vonalkód | 4016138823516 |
A Fordulatszám szabályozók kategóriánkban megtalálhatja az EPH Elektronik, Emko, Eaton és H-Tronic márkák széles választékát. Ezek a készülékek segítségével pontosan szabályozható a motor fordulatszáma, ami fontos a különböző automatizálási feladatok hatékony végrehajtásához. A kínálatban megtalálhatók például DC fordulatszám állítók és Fordulatszámszabályzók, amelyek 10 vagy 20 amper áramáteresztő képességgel rendelkeznek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.