EPH Elektronik DLR 24/05/M Fordulatszámszabályzó 5 A 24 V/DC
Gyártó: EPH Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EPH Elektronik DLR 24/05/M Fordulatszámszabályzó 5 A 24 V/DC
Termékazonosító: 7769
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 93 990 Ft/db)
93 990 Ft
| Gyártói szám | DLR 24/05/M |
|---|---|
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Horgonyáram (max.) | 5 A |
| Kivitel | 35 mm-es tartósínhez |
| Méret | (H x Sz x Ma) 124 x 140 x 45 mm |
| Hossz | 124 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Gyártói szám | 466A.05.0/3149 |
| Ütemfrekvencia | f > 20 kHz |
| Magasság | 45 mm |
| Kimeneti feszültség | (jumperrel előre beállítható) a bemenő feszültségtől függően max. 12 V/DC/max. 24 V/DC |
| Kivitel | 35 mm-es tartósínhez |
| Üzemi feszültség | 10 - 36 V/DC |
| Termék típus | DC fordulatszám állító |
| Termékazonosító | 7769 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EPH Elektronik |
| Cikkszám | 198702 |
| Súly | 360 g |
| Vonalkód | 4016138463750 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.