EPH Elektronik DLS 24/10/G Fordulatszámszabályzó 10 A 24 V/DC
Gyártó: EPH Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EPH Elektronik DLS 24/10/G Fordulatszámszabályzó 10 A 24 V/DC
Termékazonosító: 7721
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 86 990 Ft/db)
86 990 Ft
| Gyártói szám | DLS 24/10/G |
|---|---|
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Horgonyáram (max.) | 10 A |
| Kivitel | Házban |
| Méret | (H x Sz x Ma) 124 x 120 x 52 mm |
| Hossz | 124 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Gyártói szám | 460A.10.0/3127 |
| Ütemfrekvencia | f > 20 kHz |
| Magasság | 52 mm |
| Kimeneti feszültség | (jumperrel előre beállítható) max. 12 V/DC/max. 24 V/DC |
| Kivitel | Házban |
| Üzemi feszültség | 10 - 36 V/DC |
| Termék típus | DC fordulatszám állító |
| Termékazonosító | 7721 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EPH Elektronik |
| Cikkszám | 198546 |
| Súly | 465 g |
| Vonalkód | 4016138412505 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.