Fordulatszám szabályozók
EPH Elektronik DLS 24/10/P Fordulatszámszabályzó 10 A 24 V/DC
Gyártó: EPH Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EPH Elektronik DLS 24/10/P Fordulatszámszabályzó 10 A 24 V/DC
Termékazonosító: 7710
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 74 990 Ft/db)
74 990 Ft
| Gyártói szám | DLS 24/10/P |
|---|---|
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Horgonyáram (max.) | 10 A |
| Kivitel | Modul kivitel |
| Méret | (H x Sz x Ma) 117 x 120 x 45 mm |
| Hossz | 117 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Gyártói szám | 460A.10.0/3125 |
| Ütemfrekvencia | f > 20 kHz |
| Magasság | 45 mm |
| Kimeneti feszültség | (jumperrel előre beállítható) max. 12 V/DC/max. 24 V/DC |
| Kivitel | Modul kivitel |
| Üzemi feszültség | 10 - 36 V/DC |
| Termék típus | DC fordulatszám állító |
| Termékazonosító | 7710 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EPH Elektronik |
| Cikkszám | 198521 |
| Súly | 392 g |
| Vonalkód | 4016138412482 |
A Fordulatszám szabályozók kategóriánkban megtalálhatja az EPH Elektronik, Emko, Eaton és H-Tronic márkák széles választékát. Ezek a készülékek segítségével pontosan szabályozható a motor fordulatszáma, ami fontos a különböző automatizálási feladatok hatékony végrehajtásához. A kínálatban megtalálhatók például DC fordulatszám állítók és Fordulatszámszabályzók, amelyek 10 vagy 20 amper áramáteresztő képességgel rendelkeznek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.