Fordulatszám szabályozók
EPH Elektronik DLR 24/20/P Fordulatszámszabályzó 20 A 24 V/DC
Gyártó: EPH Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EPH Elektronik DLR 24/20/P Fordulatszámszabályzó 20 A 24 V/DC
Termékazonosító: 864406
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 119 990 Ft/db)
119 990 Ft
| Gyártói szám | DLR 24/20/P |
|---|---|
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Horgonyáram (max.) | 20 A |
| Kivitel | Modul kivitel |
| Méret | (H x Sz x Ma) 117 x 165 x 45 mm |
| Hossz | 117 mm |
| Szélesség | 165 mm |
| Gyártói szám | 526.20.0/4030 |
| Ütemfrekvencia | f > 20 kHz |
| Magasság | 45 mm |
| Kimeneti feszültség | (jumperrel előre beállítható) a bemenő feszültségtől függően max. 12 V/DC/max. 24 V/DC |
| Kivitel | Modul kivitel |
| Üzemi feszültség | 10 - 36 V/DC |
| Termék típus | DC fordulatszám állító |
| Termékazonosító | 864406 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EPH Elektronik |
| Cikkszám | 197243 |
| Súly | 540 g |
| Vonalkód | 4016138651300 |
A Fordulatszám szabályozók kategóriánkban megtalálhatja az EPH Elektronik, Emko, Eaton és H-Tronic márkák széles választékát. Ezek a készülékek segítségével pontosan szabályozható a motor fordulatszáma, ami fontos a különböző automatizálási feladatok hatékony végrehajtásához. A kínálatban megtalálhatók például DC fordulatszám állítók és Fordulatszámszabályzók, amelyek 10 vagy 20 amper áramáteresztő képességgel rendelkeznek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.