Fordulatszám szabályozók
EPH Elektronik GS24S/03/P DC fordulatszám állító 3 A 24 V/DC
Gyártó: EPH Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EPH Elektronik GS24S/03/P DC fordulatszám állító 3 A 24 V/DC
Termékazonosító: 2039
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 30 990 Ft/db)
30 990 Ft
| Gyártói szám | GS24S/03/P |
|---|---|
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 32 V/DC |
| Horgonyáram (max.) | 3 A |
| Kivitel | Modul kivitel |
| Méret | (H x Sz x Ma) 25 x 100 x 72 mm |
| Hossz | 25 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Gyártói szám | 360B.03.2/2220 |
| Ütemfrekvencia | f > 18 kHz |
| Magasság | 72 mm |
| Kimeneti feszültség | 0 - 32 V |
| Kivitel | Modul kivitel |
| Üzemi feszültség | 12 - 36 V/DC |
| Termék típus | DC fordulatszám állító |
| Termékazonosító | 2039 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EPH Elektronik |
| Cikkszám | 129209 |
| Súly | 199 g |
| Vonalkód | 4016138142822 |
A Fordulatszám szabályozók kategóriánkban megtalálhatja az EPH Elektronik, Emko, Eaton és H-Tronic márkák széles választékát. Ezek a készülékek segítségével pontosan szabályozható a motor fordulatszáma, ami fontos a különböző automatizálási feladatok hatékony végrehajtásához. A kínálatban megtalálhatók például DC fordulatszám állítók és Fordulatszámszabályzók, amelyek 10 vagy 20 amper áramáteresztő képességgel rendelkeznek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.