LED-es fejlámpa, elemes, 2 LED 100 lm 30 m 50 óra 150 g, Energizer Vision HL E300280301
Gyártó: Energizer
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
LED-es fejlámpa, elemes, 2 LED 100 lm 30 m 50 óra 150 g, Energizer Vision HL E300280301LED-es fejlámpa, elemes, 2 LED 100 lm 30 m 50 óra 150 g, Energizer Vision HL E3002803012 db fehér LEDElektronikus be-/kikapcsolóNagy fényer...
Termékazonosító: 416479
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
LED-es fejlámpa, elemes, 2 LED 100 lm 30 m 50 óra 150 g, Energizer Vision HL E300280301
2 db fehér LEDElektronikus be-/kikapcsoló
Nagy fényerő teljesítmény 100 lumennel
Az új Vision fejlámpa igen nagy fényerő teljesítményt nyújt, a beépített 2 db fehér LED-nek köszönhetően. Ezen túlmenően törésbiztos, és hosszú üzemelési élettartammal rendelkezik. A forgatható fejjel rugalmasan alkalmazható. Puha fejpántjával ideális a sporttevékenységekhez. Gyorsan és egyszerűen állítható át, és csúszás ellen védett. Lehetősége van egy teljesítmény- és egy takarékos üzemmód közötti választáshoz. A kidolgozása nagyon masszív, és lökésálló, a törés ellen védett lencsével.
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag · Fényforrás típus: LED · Fényforrások száma: 2 · Fényáram (high): 100 lm · Kézilámpa jellemzők: Állítható · Szín: Kék,Fekete · Súly: 150 g · Súly, megjegyzés: Elemekkel · Termék típus: Fejlámpa · További műszaki adatok: Védettség: IPX4 (vízálló) · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Világítási időtartam (alacsony): 7 óra · Világítási időtartam (max.): 50 óra · Világítási távolság (nagy): 50 m
Szállítás tartalma:
Fejlámpa,3 db mikro alkáli elem.
| Szín | Kék |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Súly | 150 g |
| Fényforrások száma | 2 |
| Fényforrás típus | LED |
| Anyag | Műanyag |
| Jellemzők | Állítható |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Világítási távolság (nagy) | 50 m |
| Világítási időtartam (max.) | 50 óra |
| Világítási időtartam (alacsony) | 7 óra |
| Fényáram (high) | 100 lm |
| Súly megjegyzés | Elemekkel |
| Termék típus | Fejlámpa |
| Termékazonosító | 416479 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Energizer |
| Cikkszám | 1563303 |
| Súly | 116 g |
| Vonalkód | 7638900270228 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.