4LR44 alkáli elem, távirányító elem, 6V 178 mAh, 2 db, Energizer A544, E544A, V28PX, V28PXL, V28GA, V544A, L544
Gyártó: Energizer
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Nagyfeszültségű speciális elem, Energizer 544A 2 darabos készletKapacitás 178 mAh 2 darabos készletA nagyfeszültségű elemek ideálisan alkalmasak távirányítókhoz, gépjármű központi zárakhoz, kapunyitókhoz, stb.Műszaki adatok...
Termékazonosító: 370334
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 965 Ft/db)
965 Ft
Kapacitás 178 mAh 2 darabos készlet
A nagyfeszültségű elemek ideálisan alkalmasak távirányítókhoz, gépjármű központi zárakhoz, kapunyitókhoz, stb.
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Speciális elem · Elem- és akkuméret: 544 A · Elem-/akkutechnológia: Alkáli mangán · Feszültség: 6 V · Gyártói szám: 4LR44/A544 Alkaline 2 darab · Hasonló típusú elemek- és akkuk: A544,E544A,V28PX,V28PXL,V28GA,V544A,L544,KS28,PX28A,WE544A,PX544A,GP544A,LR544A,K544A,544AE,A544S,P544GA,KX544,RPX544,4SR44,4NZ13,G13,4028,K544A,R544A,28L · Kapacitás (mAh, Ah): 178 mAh · Méret, magasság: 24 mm · Tartalom: 2 db · Átmérő: 13 mm
| Méret | 476 A |
|---|---|
| Technológia | Alkáli mangán |
| Feszültség | 6 V |
| Kapacitás | 178 mAh |
| Alternatív megnevezések | A476 |
| Alternatív megnevezések | E476A |
| Alternatív megnevezések | V4034PX |
| Alternatív megnevezések | V476A |
| Alternatív megnevezések | V476GA |
| Alternatív megnevezések | L1325 |
| Alternatív megnevezések | V34PX |
| Alternatív megnevezések | GP476A |
| Alternatív megnevezések | WE476A |
| Alternatív megnevezések | UM476A |
| Alternatív megnevezések | LR476A |
| Alternatív megnevezések | K476A |
| Alternatív megnevezések | 476AE |
| Alternatív megnevezések | A476S |
| Alternatív megnevezések | P476GA |
| Alternatív megnevezések | EPX476 |
| Alternatív megnevezések | KX476 |
| Alternatív megnevezések | RPX476 |
| Alternatív megnevezések | 4LR44 |
| Alternatív megnevezések | 7H34 |
| Alternatív megnevezések | 537 |
| Alternatív megnevezések | 4LR44P |
| Alternatív megnevezések | 1414A |
| Alternatív megnevezések | K28A |
| Alternatív megnevezések | 4L1325 |
| Alternatív megnevezések | 4G13 |
| Alternatív megnevezések | R476A |
| Alternatív megnevezések | A544 |
| Alternatív megnevezések | E544A |
| Alternatív megnevezések | V544A |
| Alternatív megnevezések | 544AE |
| Alternatív megnevezések | A544S |
| Alternatív megnevezések | KX544 |
| Alternatív megnevezések | RPX544 |
| Alternatív megnevezések | R544A |
| Alternatív megnevezések | P544GA |
| Alternatív megnevezések | LR544A |
| Alternatív megnevezések | GP544A |
| Alternatív megnevezések | WE544A |
| Magasság | 25.2 mm |
| Átmérő | 13 mm |
| Tartalom | 2 db |
| Gyártói szám | 4LR44/A544 Alkaline 2er |
| Újratölthető | Nem |
| Méret | (Ø x Ma) 13 mm x 25.2 mm |
| Termék típus | Speciális elem |
| Termékazonosító | 370334 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Energizer |
| Cikkszám | 1344110 |
| Súly | 25 g |
| Vonalkód | 7638900393354 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.