Ultrahangos tisztító 0,6 l 160 x 90 x 50 mm 50 W, Emag EMMI-04D
Gyártó: Emag
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Emag Emmi 04D Ultrahangos tisztító 40 W 0.6 l Ultrahangos tisztító EMMI 04 DNemesacél tartályDigitális ultrahangos technikaIdőkapcsoló óraÁpoló tisztítás digitális technikával otthon és laborban. Modern tisztítás ult...
Termékazonosító: 306548
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
Ultrahangos tisztító EMMI 04 D
Nemesacél tartály
Digitális ultrahangos technika
Időkapcsoló óra
Ápoló tisztítás digitális technikával otthon és laborban. Modern tisztítás ultrahanggal. Az ultrahangos tisztítás a legalaposabb módja mindenféle anyag intenzív tisztításának. Az elv azon alapul, hogy a tisztító folyadékban nagyfrekvenciás rezgéseket keltünk. Ezáltal a legkisebb szennyező részecskéket is még a hozzáférhetetlen helyekről is leoldja. Alkalmas ékszerek, szemüvegek, elektromos borotva vágófejek, érmék és medálok, fogprotézisek, fogszabályzók, tetováló tűk, piercing ékszerek, tintasugaras nyomtatófejek stb. tisztításához. A szennyeződés mértékétől függően beállítható a tisztítási idő.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Ház ABS műanyagból
Nemesacél tartály
Belső kosár (H x Sz x M): 140 x 70 x 40 mm
Kosár szembősége: 4 x 7 mm
Munkakapacitás: 0,5 liter
Védettség: IP 20
Időkapcsoló: 1-7 perc
Technical specifications:
Biztonsági tudnivalók / H mondatok: H 314: Súlyos égési sérülést és szemkárosodást okoz.,H 335: Légúti irritációt okozhat. · Biztonsági tudnivalók / P mondatok: P 260: A por/füst/gáz/köd/gőzök/permet belélegzése tilos.,Azonnal forduljon toxikológiai központhoz vagy orvoshoz.,P 301+330+331: Lenyelés esetén: A szájat ki kell öblíteni. Tilos hánytatni.,P305+P351+P338: Szembe kerülés esetén: Néhány percig folyó vízzel óvatosan öblítse ki. Adott esetben kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása.,P 304+340: Belélegzés esetén: Az érintett személyt friss levegőre kell vinni, és olyan nyugalmi testhelyzetbe kell helyezni, hogy könnyen tudjon lélegezni.,P303+P361+P353: Ha bőrre (vagy hajra kerül): Az összes szennyezett ruhadarabot azonnal el kell távolítani/le kell vetni. A bőrt le kell öblíteni vízzel/zuhanyozás. · Biztonsági tudnivalók, GHS: GHS05: Maró,GHS07: Irritáló · Ház anyaga: Műanyag · Kapacitás: 0.6 l · Kádanyag: nemesacél · Méret (tál): 160 x 90 x 50 mm · Méret, hossz: 193 mm · Méret, magasság: 123 mm · Méret, szélesség: 120 mm · Signifier (hazardous material): Veszély · Tartós üzemre alkalmas: Nem · Teljesítményfelvét: 40 W · Tisztítási frekvencia: 42 kHz · Tisztítási időtartam (max.): 480 s · Tisztítási időtartam (min.): 90 s · További műszaki adatok: Védettség: IP 20 · Üzemi feszültség: 230 V
Package contents:
1x Emmi-04 D,1x kosár az Emmi-04 D-hez,1x fedél az Emmi-04 D készülékhez,100 ml EM-080 tisztító koncentrátum,Használati útmutató
| Biztonsági tudnivalók, GHS | GHS05: Maró |
|---|---|
| Teljesítményfelvét | 40 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Jelölő szó | Veszély |
| Kapacitás | 0.6 l |
| Biztonsági tudnivalók / H mondatok | H 315: Bőrirritáló hatású. |
| Biztonsági tudnivalók / H mondatok | H 318: Súlyos szemkárosodást okoz. |
| Tisztítási időtartam (min.) | 90 mp |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P 280: Védőkesztyű/védőruha/szemvédő/arcvédő használata kötelező. |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P305+P351+P338: Szembe kerülés esetén: Néhány percig folyó vízzel óvatosan öblítse ki. Adott esetben kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása. |
| Tisztítási időtartam (max.) | 480 mp |
| Tisztítási frekvencia | 42 kHz |
| Tartós üzemre alkalmas | Nem |
| Kádanyag | nemesacél |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Tál | 160 x 90 x 50 mm |
| Hossz | 193 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 123 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 193 x 120 x 123 mm |
| Termék típus | Ultrahangos tisztító |
| Termékazonosító | 306548 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Emag |
| Cikkszám | 1390569 |
| Súly | 1.385 kg |
| Vonalkód | 4040513601123 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.