FMS61NP-230V Eltako vezeték nélküli Kapcsoló működtető Áramlöket kapcsoló 1 csatornás Süllyeszett Kapcsolási teljesítmény (max.) 2000 W Max. hatótáv (szabad
Gyártó: Eltako
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
FMS61NP-230V Eltako vezeték nélküli Kapcsoló működtető Áramlöket kapcsoló 1 csatornás Süllyeszett Kapcsolási teljesítmény (max.) 2000 W Max. hatótáv (szabad
Termékazonosító: 812762
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 36 990 Ft/db)
36 990 Ft
| Sorozat | Eltako |
|---|---|
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 2000 W |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Kivitel | Süllyeszett |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 100 m |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Mélység | 33 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 55 x 45 x 33 mm |
| Funkciók | Áramlöket kapcsoló |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 100 g |
| Termék típus | Kapcsoló működtető |
| Termékazonosító | 812762 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eltako |
| Cikkszám | 640600 |
| Súly | 64 g |
| Vonalkód | 4010312300268 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.