Eltako Rendszer
FT55-RW Eltako vezeték nélküli Nyomógomb 2 csatornás Falra szerelhető Max. hatótáv (szabad területen) 100 m
Gyártó: Eltako
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
FT55-RW Eltako vezeték nélküli Nyomógomb 2 csatornás Falra szerelhető Max. hatótáv (szabad területen) 100 m
Termékazonosító: 812820
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 25 990 Ft/db)
25 990 Ft
| Sorozat | Eltako |
|---|---|
| Kivitel | Falra szerelhető |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 2 |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 100 m |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 55 x 55 x 15 mm |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Súly | 91 g |
| Termék típus | Nyomógomb |
| Termékazonosító | 812820 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eltako |
| Cikkszám | 640586 |
| Súly | 90 g |
| Vonalkód | 4010312305775 |
Az Eltako Rendszerrel kertje és otthona automatizálhatóvá válik! Időzítők, távirányítható kapcsolók és vezeték nélküli hatótáv növelők segítségével egyszerűen vezérelheti világítást, elektromos berendezéseket és egyéb eszközöket. Az ETR61-230V Leválasztó relé, a MFZ12DBT-UC Időadó Kalapsínes és az FRP61-230V vezeték nélküli Hatótávnövelő példák arra, hogy milyen sokoldalú megoldásokat kínál ez a rendszer.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.