Eltako EUD61NPN-UC Falra szerelhető dimmer, Beépíthető dimmer Alkalmas fényforrásokhoz: Izzó, Energiatakarékos izzó, Halogén izzó, Fénycső Kék
Gyártó: Eltako
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eltako EUD61NPN-UC Falra szerelhető dimmer, Beépíthető dimmer Alkalmas fényforrásokhoz: Izzó, Energiatakarékos izzó, Halogén izzó, Fénycső Kék
Termékazonosító: 812755
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 23 990 Ft/db)
23 990 Ft
| Termék típus | Falra szerelhető dimmer |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Min. csatlakozási teljesítmény | 20 W |
| Max. csatlakozási teljesítmény | 400 W |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Energiatakarékos izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Halogén izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Fénycső |
| Kapcsolási teljesítmény, energiatarékos lámpa | 20 - 100 W |
| Kapcsolási teljesítmény, izzó | 20 - 400 W |
| Kapcsolási teljesítmény (halogénlámpa) | 20 - 400 W |
| Kapcsolási teljesítméjny (fénycső) | 20 - 400 W |
| Szín | Kék |
| Méret | (H x Sz x Ma) 55 x 45 x 18 mm |
| Hossz | 55 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Termékazonosító | 812755 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eltako |
| Cikkszám | 621068 |
| Súly | 48 g |
| Vonalkód | 4010312107874 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.