Villanyszerelő doboz beépíthető modulok
Eltako 61100301 Lépcsőház világítás időkapcsoló Süllyeszett, Beépíthető 230 V
Gyártó: Eltako
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eltako 61100301 Lépcsőház világítás időkapcsoló Süllyeszett, Beépíthető 230 V
Termékazonosító: 957957
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Névleges áram | 10 A |
| Kivitel | Süllyeszett |
| Kivitel | Beépíthető |
| Kivitel | 1 lépcsőház fényideje közelebb, potenciálmentes 10 A / 250 V AC |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 55 x 45 x 18 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Mélység | 18 mm |
| Termék típus | Lépcsőház világítás időkapcsoló |
| Termékazonosító | 957957 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eltako |
| Cikkszám | 621062 |
| Súly | 48 g |
A beépíthető modulok kényelmes és hatékony megoldást kínálnak villanyszerelési projektekhez. Az Eltako, Zamel, Suevia, Hager és Legrand márkák széles választéka biztosítja a megfelelő időkapcsolókat, kapcsolókat és más funkciókat lépcsőházak, folyosók és egyéb helyiségek világításához. A moduláris rendszernek köszönhetően könnyedén bővítheti és testre szabhatja az elektromos rendszerét.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.