Villanyszerelő doboz beépíthető modulok
Eltako 23100704 Utánműködés kapcsoló Kalapsínes 250 V/AC
Gyártó: Eltako
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eltako 23100704 Utánműködés kapcsoló Kalapsínes 250 V/AC
Termékazonosító: 812757
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
|---|---|
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | Kalapsínes |
| Kivitel | 1 záró, nem potenciálmentes, 16 A/250 V AC |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 18 x 82 x 58 mm |
| Szélesség | 18 mm |
| Magasság | 82 mm |
| Mélység | 58 mm |
| Termék típus | Utánműködés kapcsoló |
| Termékazonosító | 812757 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eltako |
| Cikkszám | 621059 |
| Súly | 89.7 g |
| Vonalkód | 4010312602911 |
A beépíthető modulok kényelmes és hatékony megoldást kínálnak villanyszerelési projektekhez. Az Eltako, Zamel, Suevia, Hager és Legrand márkák széles választéka biztosítja a megfelelő időkapcsolókat, kapcsolókat és más funkciókat lépcsőházak, folyosók és egyéb helyiségek világításához. A moduláris rendszernek köszönhetően könnyedén bővítheti és testre szabhatja az elektromos rendszerét.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.