Villanyszerelő doboz beépíthető modulok
Eltako 23100832 Lépcsőház világítás időkapcsoló Kalapsínes 8 V DC/AC, 12 V DC/AC, 24 V DC/AC, 110 V DC/AC, 230 V DC/AC
Gyártó: Eltako
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eltako 23100832 Lépcsőház világítás időkapcsoló Kalapsínes 8 V DC/AC, 12 V DC/AC, 24 V DC/AC, 110 V DC/AC, 230 V DC/AC
Termékazonosító: 916524
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
| Névleges feszültség | 8 V DC/AC |
|---|---|
| Névleges feszültség | 12 V DC/AC |
| Névleges feszültség | 24 V DC/AC |
| Névleges feszültség | 110 V DC/AC |
| Névleges feszültség | 230 V DC/AC |
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | Kalapsínes |
| Kivitel | Típus: TLZ12-8plus |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 20 x 83 x 65 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Magasság | 83 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Termék típus | Lépcsőház világítás időkapcsoló |
| Termékazonosító | 916524 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eltako |
| Cikkszám | 1313649 |
| Súly | 84 g |
A beépíthető modulok kényelmes és hatékony megoldást kínálnak villanyszerelési projektekhez. Az Eltako, Zamel, Suevia, Hager és Legrand márkák széles választéka biztosítja a megfelelő időkapcsolókat, kapcsolókat és más funkciókat lépcsőházak, folyosók és egyéb helyiségek világításához. A moduláris rendszernek köszönhetően könnyedén bővítheti és testre szabhatja az elektromos rendszerét.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.