Villanyszerelő doboz beépíthető modulok
Eltako 23100934 Lépcsőház világítás időkapcsoló 230 V/AC
Gyártó: Eltako
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eltako 23100934 Lépcsőház világítás időkapcsoló 230 V/AC
Termékazonosító: 963667
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V/AC |
|---|---|
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | 1 záró |
| Méret | (H x Sz x Ma) 65 x 20 x 83 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Magasság | 83 mm |
| Hossz | 65 mm |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Osztások száma | 1 |
| Típus | TLZ12-8 |
| Időbeállítási tartomány | <bis/> 12 perc |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Termék típus | Lépcsőház világítás időkapcsoló |
| Termékazonosító | 963667 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eltako |
| Cikkszám | 1313647 |
| Súly | 79 g |
A beépíthető modulok kényelmes és hatékony megoldást kínálnak villanyszerelési projektekhez. Az Eltako, Zamel, Suevia, Hager és Legrand márkák széles választéka biztosítja a megfelelő időkapcsolókat, kapcsolókat és más funkciókat lépcsőházak, folyosók és egyéb helyiségek világításához. A moduláris rendszernek köszönhetően könnyedén bővítheti és testre szabhatja az elektromos rendszerét.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.