Hálózati transzformátorok
elma TT IZ63 Leválasztó transzformátor 1 x 230 V 2 x 115 V/AC 65 VA 0.28 A
Gyártó: elma TT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
elma TT IZ63 Leválasztó transzformátor 1 x 230 V 2 x 115 V/AC 65 VA 0.28 A
Termékazonosító: 919806
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 115 V/AC |
|---|---|
| Kimenő áram | 0.28 A |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 65 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
| Csatlakozó | 4,8 mm-es laposérintkezős dugó |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 88 mm |
| Hossz | 84 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 84 x 70 x 88 mm |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V |
| Kimenő feszültség | 2 x 115 V/AC |
| Gyártói szám | IZ63 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Bemeneti áram | 00:28 A |
| Termék típus | Leválasztó transzformátor |
| Termékazonosító | 919806 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | elma TT |
| Cikkszám | 514829 |
| Súly | 1.429 kg |
Hálózati transzformátorok széles választékával segítjük a különböző feszültségek közötti átalakítást. Block, elma TT, Weiss Elektrotechnik és Eaton márkák termékei között megtalálhatóak vezérlő, leválasztó és biztonsági transzformátorok is. Válasszon a kínálatból a megfelelő feszültségátalakításra, legyen szó 230V-ról, 400V-ról vagy más értékekről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
csibipatrik –