Hálózati transzformátorok
elma TT IZ59 Univerzális hálózati transzformátor 1 x 230 V 2 x 10 V/AC, 12 V/AC, 15 V/AC 36 VA 1.20 A
Gyártó: elma TT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
elma TT IZ59 Univerzális hálózati transzformátor 1 x 230 V 2 x 10 V/AC, 12 V/AC, 15 V/AC 36 VA 1.20 A
Termékazonosító: 919815
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 10 V/AC |
|---|---|
| Kimeneti feszültség (min.) | 12 V/AC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 15 V/AC |
| Kimenő áram | 1.20 A |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 36 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
| Csatlakozó | 4,8 mm-es laposérintkezős dugó |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 61 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 50 x 61 x 64 mm |
| Mélység | 64 mm |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V |
| Kimenő feszültség | 2 x 10 V/AC, 12 V/AC, 15 V/AC |
| Gyártói szám | IZ59 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Védelmi osztály | I |
| Termék típus | Univerzális hálózati transzformátor |
| Termékazonosító | 919815 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | elma TT |
| Cikkszám | 514764 |
| Súly | 720 g |
Hálózati transzformátorok széles választékával segítjük a különböző feszültségek közötti átalakítást. Block, elma TT, Weiss Elektrotechnik és Eaton márkák termékei között megtalálhatóak vezérlő, leválasztó és biztonsági transzformátorok is. Válasszon a kínálatból a megfelelő feszültségátalakításra, legyen szó 230V-ról, 400V-ról vagy más értékekről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.