Hálózati transzformátorok
elma TT IZ72 Univerzális hálózati transzformátor 1 x 230 V 1 x 12 V/AC 180 VA 15 A
Gyártó: elma TT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
elma TT IZ72 Univerzális hálózati transzformátor 1 x 230 V 1 x 12 V/AC 180 VA 15 A
Termékazonosító: 919817
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 25 990 Ft/db)
25 990 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 12 V/AC |
|---|---|
| Kimenő áram | 15 A |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 180 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
| Csatlakozó | 4,8 mm-es laposérintkezős dugó |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 82 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 82 x 98 mm |
| Mélység | 98 mm |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V |
| Kimenő feszültség | 1 x 12 V/AC |
| Gyártói szám | IZ72 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Védelmi osztály | I |
| Termék típus | Univerzális hálózati transzformátor |
| Termékazonosító | 919817 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | elma TT |
| Cikkszám | 514683 |
| Súly | 2.75 kg |
Hálózati transzformátorok széles választékával segítjük a különböző feszültségek közötti átalakítást. Block, elma TT, Weiss Elektrotechnik és Eaton márkák termékei között megtalálhatóak vezérlő, leválasztó és biztonsági transzformátorok is. Válasszon a kínálatból a megfelelő feszültségátalakításra, legyen szó 230V-ról, 400V-ról vagy más értékekről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.