elma TT IZ3175 Biztonsági transzformátor 1 x 230 V, 400 V 1 x 24 V/AC 250 VA 10.42 A
Gyártó: elma TT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
elma TT IZ3175 Biztonsági transzformátor 1 x 230 V, 400 V 1 x 24 V/AC 250 VA 10.42 A
Termékazonosító: 952876
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 33 990 Ft/db)
33 990 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 24 V/AC |
|---|---|
| Kimenő áram | 10.42 A |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 250 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 400 V |
| Szabványok | IEC61558-2-6, VDE0570 2-6 rész |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 105 mm |
| Magasság | 102 mm |
| Hossz | 96 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 96 x 105 x 102 mm |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V, 400 V |
| Kimenő feszültség | 1 x 24 V/AC |
| Szigetelési osztály | Ta40/B |
| Gyártói szám | IZ3175 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Kivitel | Nyitott |
| Súly | 3.6 kg |
| Termék típus | Biztonsági transzformátor |
| Termékazonosító | 952876 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | elma TT |
| Cikkszám | 408238 |
| Súly | 3.623 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.