Hálózati transzformátorok
elma TT IZ3172 Biztonsági transzformátor 1 x 230 V, 400 V 1 x 24 V/AC 60 VA 2.50 A
Gyártó: elma TT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
elma TT IZ3172 Biztonsági transzformátor 1 x 230 V, 400 V 1 x 24 V/AC 60 VA 2.50 A
Termékazonosító: 952880
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 24 V/AC |
|---|---|
| Kimenő áram | 2.50 A |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 60 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 400 V |
| Szabványok | IEC61558-2-6, VDE0570 2-6 rész |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 64 mm |
| Magasság | 94 mm |
| Hossz | 84 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 84 x 64 x 94 mm |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V, 400 V |
| Kimenő feszültség | 1 x 24 V/AC |
| Szigetelési osztály | Ta40/B |
| Gyártói szám | IZ3172 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Kivitel | Nyitott |
| Súly | 1.4 kg |
| Termék típus | Biztonsági transzformátor |
| Termékazonosító | 952880 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | elma TT |
| Cikkszám | 408234 |
| Súly | 1.44 kg |
Hálózati transzformátorok széles választékával segítjük a különböző feszültségek közötti átalakítást. Block, elma TT, Weiss Elektrotechnik és Eaton márkák termékei között megtalálhatóak vezérlő, leválasztó és biztonsági transzformátorok is. Válasszon a kínálatból a megfelelő feszültségátalakításra, legyen szó 230V-ról, 400V-ról vagy más értékekről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.