Hálózati transzformátorok
elma TT IZ3178 Leválasztó transzformátor 1 x 230 V, 400 V 1 x 230 V/AC 30 VA 130 mA
Gyártó: elma TT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
elma TT IZ3178 Leválasztó transzformátor 1 x 230 V, 400 V 1 x 230 V/AC 30 VA 130 mA
Termékazonosító: 952898
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 230 V/AC |
|---|---|
| Kimenő áram | 130 mA |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 30 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 400 V |
| Szabványok | IEC61558-2-4, VDE0570 2-4 rész |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 59.5 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Hossz | 78 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 78 x 59.5 x 85 mm |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V, 400 V |
| Kimenő feszültség | 1 x 230 V/AC |
| Szigetelési osztály | Ta40/B |
| Gyártói szám | IZ3178 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Kivitel | Nyitott |
| Súly | 1.1 kg |
| Termék típus | Leválasztó transzformátor |
| Termékazonosító | 952898 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | elma TT |
| Cikkszám | 408207 |
| Súly | 1.168 kg |
Hálózati transzformátorok széles választékával segítjük a különböző feszültségek közötti átalakítást. Block, elma TT, Weiss Elektrotechnik és Eaton márkák termékei között megtalálhatóak vezérlő, leválasztó és biztonsági transzformátorok is. Válasszon a kínálatból a megfelelő feszültségátalakításra, legyen szó 230V-ról, 400V-ról vagy más értékekről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.