Autó polírozás
Einhell Sonstiges Reinigungsgerät 2093246 Polírkorong / csiszolókorong tartozék készlet
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell Sonstiges Reinigungsgerät 2093246 Polírkorong / csiszolókorong tartozék készlet
Termékazonosító: 977537
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 690 Ft/db)
6 690 Ft
Autótechnikai kiegészítők Polírozó / csiszoló tartozékok 150mm
Műszaki adatok: Méret, hossz: 17 mm · Méret, magasság: 17 mm · Méret, szélesség: 9.5 mm
Műszaki adatok: Méret, hossz: 17 mm · Méret, magasság: 17 mm · Méret, szélesség: 9.5 mm
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szélesség | 95 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Hossz | 170 mm |
| Termék típus | tartozék készlettel |
| Termékazonosító | 977537 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 2356943 |
| Súly | 244 g |
A hibátlan autófény érdekében válasszon a kategóriánkban található minőségi polírozó eszközöket! Dino KRAFTPAKET, Einhell, Kunzer és APA márkák széles választékából megtalálhatja a megfelelő gépet és tartozékot. Quixx szélvédő- és üvegpolírozó termékeinkkel eltávolíthatja a karcokat és visszanyerheti az üvegek eredeti tisztaságát. A polírozás nem csak esztétikai élményt nyújt, hanem védelmet is biztosít az autó karosszériájának.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.