Autó polírozás
Einhell Sonstiges Reinigungsgerät 2093245 Polírkorong / csiszolókorong tartozék készlet
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell Sonstiges Reinigungsgerät 2093245 Polírkorong / csiszolókorong tartozék készlet
Termékazonosító: 977536
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 890 Ft/db)
8 890 Ft
Lemez / polírozás / sl. 150mm
Jellemzők: Csiszolópapír szemcse: 2 * 120 2 * 80 2 * 60 · 150 mm-es csiszolópadló
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Átmérő: 15 mm
Jellemzők: Csiszolópapír szemcse: 2 * 120 2 * 80 2 * 60 · 150 mm-es csiszolópadló
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Átmérő: 15 mm
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szélesség | 125 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Hossz | 170 mm |
| Termék típus | tartozék készlettel |
| Termékazonosító | 977536 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 2356941 |
| Súly | 352 g |
A hibátlan autófény érdekében válasszon a kategóriánkban található minőségi polírozó eszközöket! Dino KRAFTPAKET, Einhell, Kunzer és APA márkák széles választékából megtalálhatja a megfelelő gépet és tartozékot. Quixx szélvédő- és üvegpolírozó termékeinkkel eltávolíthatja a karcokat és visszanyerheti az üvegek eredeti tisztaságát. A polírozás nem csak esztétikai élményt nyújt, hanem védelmet is biztosít az autó karosszériájának.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.