Kézi körfűrészek
Einhell TE-CS 165 Kézi körfűrész Vágási mélység max. (90°) 55 mm 1200 W
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell TE-CS 165 Kézi körfűrész Vágási mélység max. (90°) 55 mm 1200 W
Termékazonosító: 852051
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 42 990 Ft/db)
42 990 Ft
| Fűrészlap átmérő | 165 mm |
|---|---|
| Furat átmérő | 16 mm |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Üresjárati fordulatszám | 5500 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Vágási mélység max. (45°) | 40 mm |
| Vágási mélység max. (90°) | 55 mm |
| Fogak száma (collonként) | 24 |
| Hossz | 335 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 335 x 248 x 248 mm |
| Súly | 3.8 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 248 mm |
| Szélesség | 248 mm |
| Termék típus | Kézi körfűrész |
| Termékazonosító | 852051 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1382109 |
| Súly | 4.71 kg |
| Vonalkód | 4006825599565 |
A kézi körfűrészek kiváló eszközök a faanyagok pontos és hatékony vágására. A Bosch Professional, Einhell, Metabo, Makita és Holzmann Maschinen márkák kínálatában megtalálhatók a különböző igényeknek megfelelő modellek. Válassza ki a számára legmegfelelőbb kézi körfűrészt, figyelembe véve a vágási mélységet, az áramkört vagy az akkumulátoros üzemmódot.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.