Akkus csavarozók
Einhell TH-DY 500 E Hálózati csavarozó 4259905 TH-DY 500 E
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell TH-DY 500 E Hálózati csavarozó 4259905 TH-DY 500 E
Termékazonosító: 852045
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 990 Ft/db)
9 990 Ft
| Típus | TH-DY 500 E. |
|---|---|
| Üresjárati fordulat | 0-2200 /perc |
| Súly | 1.65 kg |
| Hossz | 315 mm |
| Szerszámbefogó | 1/4" (6,3 mm) |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 500 W |
| Termék típus | Hálózati csavarozó |
| Termékazonosító | 852045 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1382097 |
| Súly | 2.16 kg |
| Vonalkód | 4006825587821 |
Akkus csavarozóinkkal könnyedén és gyorsan befejezheted mindennapi barkácsolásod! Makita, Bosch Professional, Einhell és Metabo márkák széles választékából válogathatsz. A 12V-os Bosch Professional GSR 12V-15 0601868109 fúrócsavarozó vagy az Einhell TE-SD 3,6/1 Li 4513501 csavarozó mind kiváló választás lehet. Válaszd ki a számodra legmegfelelőbb akkus csavarozót és kezdd el a munkát!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.