Beszúró fűrészek
Einhell Power X-Change TE-JS 18 Li - Solo Akkus asztali fűrész 4321200 akku nélkül 18 V
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell Power X-Change TE-JS 18 Li - Solo Akkus asztali fűrész 4321200 akku nélkül 18 V
Termékazonosító: 852036
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
| Jellemzők | Akku nélkül |
|---|---|
| Akkufeszültség | 18 V |
| Löketszám (max.) | 2400 /perc |
| Emelési magasság (max.) | 25.4 mm |
| Vágási mélység max. (fa) | 80 mm |
| Vágási mélység max. (műanyag) | 12 mm |
| Vágási mélység max. (fém) | 10 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 235 x 90 x 225 mm |
| Hossz | 235 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 225 mm |
| Súly | 1.82 kg |
| Súly megjegyzés | Akku nélkül |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Típus | TE-JS 18 Li |
| Vágás mélység (max.) | (Fa / műanyag / acél) 80/12/10 mm |
| Termék típus | Akkus asztali fűrész |
| Termékazonosító | 852036 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1382074 |
| Súly | 2.332 kg |
| Vonalkód | 4006825601398 |
A beszúró fűrészek kiváló eszközök azoknak, akik pontos vágásokat szeretnének végezni fában, műanyagban és nem vas tartalmú fémben. A kategóriánkban megtalálhatók a legkeresettebb márkák, mint a Bosch Professional, Einhell, Makita, Metabo és Bosch Accessories termékei. Válasszon a Proxxon Micromot STS/E kézi dekopírfűrésztől a Bosch Professional Akku-Stichsäge GST 12V-70 solo modelljéig, hogy megtalálja az ideális eszközt projektjeihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.