Einhell 4137873 Sűrített levegős tűzőgép szög 3000 db
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell 4137873 Sűrített levegős tűzőgép szög 3000 dbPneumatikus tapadótartozék Szegek 3000 db 50 mm3000 sűrített levegős szög a kézműves helyiség, a műhely és a garázs " feltöltéseként&q...
Termékazonosító: 852009
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
Einhell
4137873
Sűrített levegős tűzőgép szög
3000 db
Pneumatikus tapadótartozék Szegek 3000 db 50 mm
3000 sűrített levegős szög a kézműves helyiség, a műhely és a garázs " feltöltéseként" , vagy ha gyorsan kell elvégezni a felújítási, felújítási munkákat: a szögek minden Einhell sűrített levegős szegezővel és szegezővel használhatók. A szögek 50 mm hosszúak. Az Einhell pneumatikus szegezővel vagy tackerrel az egyébként fárasztó kalapáccsal végzett munkavégzés gyorsan és egyszerűen elvégezhető: A műhelyben a fából vagy műanyagból készült elemek gyorsan rögzíthetők, valamint kerti fészerek és magaságyak építésénél is, amikor Az Einhell sűrítettlevegős fogó vagy szegező nélkülözhetetlen segítőtárs kerítések és rácsos rögzítések javításához, illetve felújítási és felújítási munkákhoz. A szögek minden sűrített levegős szerszámhoz alkalmasak, amelyek 50 milliméter hosszú szögekkel is dolgozhatnak.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Einhell sűrített levegős szögek kompresszor tartozékként
Alkalmas minden Einhell sűrítettlevegős fogóhoz és sűrített levegős szögezőhöz
Technical specifications:
Méret, hossz: 50 mm · Súly: 1290 g
Package contents:
3000x szögek 50mm
| Hossz | 50 mm |
|---|---|
| Súly | 1290 g |
| Termék típus | Sűrített levegős tűzőgép szög |
| Termékazonosító | 852009 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381997 |
| Súly | 1.205 kg |
| Vonalkód | 4006825505795 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.