Einhell Sűrített levegős alvázvédő pisztoly 8 bar
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell Sűrített levegős alvázvédő pisztoly 8 bar
Termékazonosító: 852007
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Üzemi nyomás (max.) | 8 bar |
|---|---|
| Súly | 300 g |
| Termék típus | Sűrített levegős alvázvédő pisztoly |
| Termékazonosító | 852007 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381995 |
| Súly | 397 g |
| Vonalkód | 4006825411133 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.