Einhell 4137871 Sűrített levegős tűzőgép szög 1 db
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell 4137871 Sűrített levegős tűzőgép szög 1 dbEinhell sűrített levegős tapadó szegek 3000 db 25 mmMérete 25 mmEinhell sűrített levegős tűzőgépekhezEz a szöveg gépi fordítással...
Termékazonosító: 852003
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 290 Ft/db)
5 290 Ft
Einhell
4137871
Sűrített levegős tűzőgép szög
1 db
Einhell sűrített levegős tapadó szegek 3000 db 25 mm
Mérete 25 mm
Einhell sűrített levegős tűzőgépekhez
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
3000 sűrített levegős szög a kézműves helyiség, a műhely és a garázs " feltöltéseként" , vagy ha gyorsan kell elvégezni a felújítási, felújítási munkákat: a szögek minden Einhell sűrített levegős szegezővel és szegezővel használhatók. A körmök 25 mm hosszúak. Az Einhell pneumatikus szegezővel vagy tackerrel az egyébként fárasztó kalapáccsal végzett munkavégzés gyorsan és egyszerűen elvégezhető: A műhelyben a fából vagy műanyagból készült elemek gyorsan rögzíthetők, valamint kerti fészerek és magaságyak építésénél is, amikor Az Einhell sűrítettlevegős fogó vagy szegező nélkülözhetetlen segítőtárs kerítések és rácsos rögzítések javításához, illetve felújítási és felújítási munkákhoz. A szögek minden sűrített levegős szerszámhoz alkalmasak, amelyek 25 milliméter hosszú szögekkel is dolgozhatnak.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Einhell sűrített levegős szögek kompresszor tartozékként
Alkalmas minden Einhell sűrítettlevegős fogóhoz és sűrített levegős szögezőhöz
Technical specifications:
Méret, hossz: 25 mm · Súly: 630 g
Package contents:
3000x köröm. 25 mm
| Hossz | 25 mm |
|---|---|
| Súly | 630 g |
| Termék típus | Sűrített levegős tűzőgép szög |
| Termékazonosító | 852003 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381989 |
| Súly | 610 g |
| Vonalkód | 4006825504460 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.