Einhell 4137860 Sűrített levegős tűzőgép szög 3000 db
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell 4137860 Sűrített levegős tűzőgép szög 3000 dbEinhell sűrített levegős kapcsok, 3000 db 5,7 x 25 mmMéretek 5,7x25 mm Einhell sűrített levegős csavarozóhoz DTA 25 DTA 25/1 DTA25 / 2 Termékazonosító: 852000 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
Einhell
4137860
Sűrített levegős tűzőgép szög
3000 db
Einhell sűrített levegős kapcsok, 3000 db 5,7 x 25 mm
Méretek 5,7x25 mm Einhell sűrített levegős csavarozóhoz DTA 25 DTA 25/1 DTA25 / 2
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
3000 sűrített levegős kapocs a kézműves helyiség, a műhely és a garázs " feltöltéseként" , vagy ha gyorsan kell elvégezni a felújítási, felújítási munkákat: a szögek minden Einhell sűrített levegős tapadóval és szögezővel használhatók. A kapcsok 5,7 mm szélesek és 25 mm hosszúak. Az Einhell sűrített levegős tapadóval az egyébként hosszadalmas és sokszor nehéz körömmunkát igénylő munkák gyorsan és egyszerűen elvégezhetők: A műhelyben pillanatok alatt rögzíthetők a vezetékek vagy facsíkok, a háztartásban bútorok kárpitozhatók Az Einhell kapcsok pedig a felújítás és felújítás terén meggyőzőek az Einhell sűrítettlevegős tapadóval vagy szegezővel, vékony facsíkok, dekorok, fóliák, hornyolt táblák vagy nehéz textíliák rögzítésekor. A bilincsek minden sűrített levegős szerszámhoz alkalmasak, amelyek 5,7 mm széles és 25 mm hosszú bilincsekkel működnek.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Einhell sűrített levegő bilincsek kompresszor tartozékként
Alkalmas minden Einhell sűrített levegős szegezőhöz és sűrített levegős szegezőhöz
Technical specifications:
Méret, hossz: 25 mm · Súly: 1290 g
Package contents:
3000x kapocs 5,7 x 25 mm
| Hossz | 25 mm |
|---|---|
| Súly | 1290 g |
| Termék típus | Sűrített levegős tűzőgép szög |
| Termékazonosító | 852000 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381986 |
| Súly | 1.242 kg |
| Vonalkód | 4006825504446 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.