Levegő kompresszorok
Einhell TE-AC 270/24/10 Sűrített levegős kompresszor 24 l 10 bar
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell TE-AC 270/24/10 Sűrített levegős kompresszor 24 l 10 bar
Termékazonosító: 852059
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 94 990 Ft/db)
94 990 Ft
| Hengerek száma | 1 |
|---|---|
| Teljesítmény | 1800 W |
| Szívóteljesítmény | 270 l/perc |
| Szállítási teljesítmény | 140 l/perc |
| Üzemi túlnyomás | 10 bar |
| Fordulatszám (max.) | 2850 fordulat/perc |
| Kazán-tartalom | 24 l |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Hossz | 600 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 620 mm |
| Súly | 27 kg |
| Termék típus | Sűrített levegős kompresszor |
| Termékazonosító | 852059 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381984 |
| Súly | 29.55 kg |
| Vonalkód | 4006825594461 |
Levegő kompresszorok segítségével könnyedén végezhet el mindenféle barkácsmunkát, legyen az autó kerekének felpumpálása vagy eszközök tisztítása. A kínálatunkban megtalálhatja a megfelelő légkompresszort, legyen szó Einhell, Aerotec, Scheppach, TOOLCRAFT vagy Bosch Home and Garden márkák termékeiről. Választhat 6 literes, 8 bar nyomású kompresszorokból, csendes modelljeink közül, vagy akár kazán tartalmú, 24 literes, 8 bar nyomású gépeket is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.