Sűrített levegős készülékek
Einhell Sűrített levegős szerszámkészlet
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell Sűrített levegős szerszámkészlet
Termékazonosító: 851990
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Üzemi túlnyomás | 8 bar |
|---|---|
| Súly | 900 g |
| Termék típus | Sűrített levegős szerszámkészlet |
| Termékazonosító | 851990 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381970 |
| Súly | 720 g |
| Vonalkód | 4006825417050 |
Sűrített levegős készülékeinkkel hatékonyan végezhet el minden barkácsmunkát. Metabo, Aerotec, Hazet, Einhell és KS Tools márkák széles választékából válogathat, legyen szó szögbelövőkről, szegecselő pisztolyokról vagy komplett készletekről. A Mannesmann 15350 szögbelövő és a Hazet 9037SPC is népszerű választások.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.