Einhell 4137855 Sűrített levegős tűzőgép szög 1 db
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell 4137855 Sűrített levegős tűzőgép 1 dbEinhell sűrített levegős csapókapcsok, 3000 db 5,7 x 16 mmMérete 5,7x16 mmEinhell sűrített levegős tűzőgépekhezEz a szöveg gépi fordít...
Termékazonosító: 851983
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
6 290 Ft
Einhell
4137855
Sűrített levegős tűzőgép
1 db
Einhell sűrített levegős csapókapcsok, 3000 db 5,7 x 16 mm
Mérete 5,7x16 mm
Einhell sűrített levegős tűzőgépekhez
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
3000 sűrített levegős kapocs a kézműves helyiség, a műhely és a garázs " feltöltéseként" , vagy ha gyorsan kell elvégezni a felújítási, felújítási munkákat: a szögek minden Einhell sűrített levegős tapadóval és szögezővel használhatók. A kapcsok 5,7 mm szélesek és 16 mm hosszúak. Az Einhell sűrített levegős tapadóval az egyébként hosszadalmas és sokszor nehéz körömmunkát igénylő munkák gyorsan és egyszerűen elvégezhetők: A műhelyben pillanatok alatt rögzíthetők a vezetékek vagy facsíkok, a háztartásban bútorok kárpitozhatók , és az Einhell lenyűgözőek a felújítás és felújítás területén. A kapcsok Einhell sűrített levegős tapadóval vagy szegezővel kombinálva vékony facsíkok, dekorok, fóliák, hornyolt táblák vagy nehéz textíliák rögzítéséhez. A bilincsek minden sűrített levegős szerszámhoz alkalmasak, amelyek 5,7 mm széles és 16 mm hosszú bilincsekkel működnek.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Einhell sűrített levegő bilincsek kompresszor tartozékként
Alkalmas minden Einhell sűrített levegős szegezőhöz és sűrített levegős szegezőhöz
Technical specifications:
Méret, hossz: 16 mm · Súly: 870 g
Package contents:
3000x kapocs 5,7 x 16 mm
| Hossz | 16 mm |
|---|---|
| Súly | 870 g |
| Termék típus | Sűrített levegős tűzőgép szög |
| Termékazonosító | 851983 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381960 |
| Súly | 815 g |
| Vonalkód | 4006825504439 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.