Sűrített levegős szórópisztolyok
Einhell Sűrített levegős szórópisztoly 4 bar
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell Sűrített levegős szórópisztoly 4 bar
Termékazonosító: 851979
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Üzemi nyomás (max.) | 4 bar |
|---|---|
| Súly | 600 g |
| Termék típus | Sűrített levegős szórópisztoly |
| Termékazonosító | 851979 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381955 |
| Súly | 796 g |
| Vonalkód | 4006825411003 |
Sűrített levegős szórópisztolyok segítségével professzionális minőségű festési eredményeket érhet el otthon is. A kategóriánkban megtalálhatja a Scheppach, Aerotec és Einhell márkák széles választékát, melyekkel bármilyen felületet könnyedén bevonhat. Válassza ki az Ön igényeinek megfelelő festékszóró pisztolyt, legyen az 3.5 bar nyomású vagy készletben kapható!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.